PSREC STUDIO

ЗВУКОЗАПИС ТА ОРЕНДА СТУДІІ

ОДЕСА

ЯКА РІЗНИЦЯ?

ЗВУКОЗАПИС, ЦЕ КОЛИ МИ ТИСНЕМО НА КНОПКУ
Підбераэмо обладнання спеціально під ваш проєкт і накопичуватимемо дублі доки ви не скажете стоп. Після запису експортуємо вам записаний матеріал чи робимо зведення, чистку і тд.
Ціна рахується за одну студійну годину.
ОРЕНДА СТУДІІ - ВИ РОБИТЕ ВСЕ САМІ
Якщо у вашій команді є людина, яка має досвід запису звуку і володіє DAW? Може ви хочете зняти відео чи записати подкаст? Ми раді надати наш простір для комфортної роботи зі знайомими вам людьми.
Контрольна (14 м2) і акустична (20 м2) кімнати, оснащені всім необхідним для якісної і приємної роботи зі звуком

Ціна рахується від зміни: пів зміни - 4 години, зміна - 8 годин
ТОПОВЕ ОБЛАДНАНЯ ДЛЯ ВАШИХ ПОТРЕБ
Мікрофон Neumann U87 у зв'язці з ламповим придуселителем Avalon 737 SP є незмінною класикою в студіях усього світу!Сучасний інтерфейс UAD Apollo X, багатофункціональний приамп Universal Audio 710D, різноманітні мікрофони, збалансована акустика приміщень, словом, все необхідне, щоб робити аудіо конент на високому рівні в комфортних умовах.
Приклади звучання
Записаний вокал БЕЗ ОБРОБКИ!
НАПИШІТЬ НАМ
Ми відповімо на всі запитання
СТУДІЙНА ГОДИНА
це час, який витрачається на запис музики у професійній студії запису. Студії зазвичай мають різноманітне обладнання та засоби для запису музики, включаючи мікрофони, консолі, цифрові робочі станції (DAWs) та кімнати. Артисти та гурти можуть бронювати час у студії для запису своєї музики, зазвичай за допомогою звукорежисера, який буде керувати обладнанням та співпрацювати з артистом, щоб досягти бажаного звучання.
ОРЕНДА СТУДІЇ
це вартість оренди студії на певний період часу. Це може включати в себе використання обладнання, приміщчень, а також послуги звукорежисера або продюсера. Вартість оренди студії може змінюватися в залежності від тривалості оренди.
КОНТАКТИ
Отамана Головатого 111
Одеса, Україна